Про компанію

Про компанію

Цінності компанії

  • Створювати велике зі своїми людьми в кайф
  • Прозорість та відкритість
  • Виконувати зобов’язання
  • Покращувати якість життя

Компанія Smile Development на ринку з 2016 року.

За цей час ми успішно реалізували багато знакових об’єктів нерухомості та отримали репутацію надійного девелопера.

Завдяки професійний команді Smile Development має можливість повністю втілювати у життя комерційні та житлові проекти з мінімальним залученням сторонніх організацій і спеціалістів.

Ми виробили власні інструменти і підходи роботи. У синергії кожного проекту об’єднані зусилля фахівців різних напрямів — стратегічного управління, фінансів, отримання вихідних даних, дозвільної документації, погодження, топографічних та геодезичних роботи, юридичного супроводу.

Наші керівники займаються стратегічним управлінням компанії, а також керують усіма проектами, фінансуванням, отриманням вихідних даних, дозвільної документації, погоджень, виконанням топографічних робіт, здійснюють юридичний супровід.

Висококваліфіковані інженерно-технічні спеціалісти виконують загальнобудівельні роботи, геодезичний контроль, охорону праці, монтаж інженерних систем, роботи з благоустрою. Їх завдання — втілювати ідеї та конструктивні рішення нашої архітектурної команди.

Архітектори, конструктори, генпланісти, інженери майже всіх напрямків мереж (ОВ, ВК, ЕТР) та спеціалісти з клімату працюють над розробкою будівель у сферах житлової та комерційної нерухомості. Вони створюють проекти, спираючись на великий досвід та глибокі знання, орієнтуючись на прогресивні світові тенденції.