Команда
Команда
Андрій Журжій
Засновник Smile Development

Знає, що життя неможливо вмістити в одну квартиру чи в один офіс. Для комфорту потрібен простір, впевнений Андрій. А комфортний простір - це також дитячі та спортивні майданчики, паркувальні місця, зручні під'їзди до ресторанів та кафе. Андрій вміє втілювати свої мрії в життя. І йому подобається, коли його реалізовані мрії роблять людей щасливими.
Юлія Носенко
Директор з будівництва

Більш за все Юлія любить спостерігати за народженням нового об'єкта. Ще раніше тут був порожній майданчик - і ось просто на очах з'являється житлова або комерційна новобудова. Їй подобається відчувати свою безпосередню дотичність до процесу творення чогось нового та грандіозного.

У Юлії 12 років успішного трудового стажу в великих будівельних підприємствах України. Свого часу вона закінчила Київський національний університет будівництва і архітектури (будівельний факультет) та отримала ступінь магістра в галузі управління будівельним виробництвом.

Юлія завжди звикла тримати себе в формі, тож спорт є невід'ємною частиною її життя. А натхнення для створення нових робіт в архітектурі та будівництві вона знаходить під час подорожей в різних куточках Землі.
Олексій Камишов
Директор департаменту з закупівель

"Роблю тільки те, у чому впевнений на 100 відсотків!" - це життєве кредо Олексія. Тому ми не ставимо під сумніви якість його роботи.

Олексій закінчив Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського. Його трудовий стаж в галузі закупівель складає більше 7 років.

Свою роботу Олексій любить за можливість постійно спілкуватися з людьми та отримувати нові знання. А вільний час присвячує спорту та автомобілям.
Олег Плахтій
Директор з персоналу

Свою роботу Олег любить за постійну можливість досягати нових висот і знайомство з новими людьми. Ще він цінує людей, з якими працює.

У Олега 14 років трудового стажу в сфері HR, 9 років з яких – в масштабних будівельно-девелоперських компаніях в галузі управління персоналом. Свого часу він закінчив Київський славістичний університет, за спеціальністю "Митна справа" та Київський національний університет ім. Тараса Шевченка (Менеджмент організацій).

Олег впевнений, що все в наших руках, тому завжди має позитивний настрій.

Вільний час проводить в родинному колі. Також багато читає, вивчає історію, психологію та захоплюється бігом.

Оксана Головня
Головний бухгалтер

Оксана - справжній професіонал своєї справи, може зробити неможливе і цим пишається. Має 12 років трудового стажу в різних напрямках економіки.

Здобула вищу освіту за спеціальністю "Фінанси" в НУБіП України. Вона контролює весь фінансовий процес на підприємстві від початку й до кінця, де застосовує всі свої професійні знання та навички.

По життю потрібно йти з усмішкою, вважає Оксана, тому з легкістю може підняти настрій будь-кому із колег. У вільний час із задоволенням займається організацією свят та подарунків.
Вячеслав Малежик
Генеральний підрядник

"Будівельник – одна з найкрутіших професій у світі. Адже, зводячи нові будівлі — чи то майбутні домівки, чи то магазини або торговельні центри, стаєш частиною існування тисячі, десятків тисяч інших людей – робиш їхнє життя кращим, комфортнішим, досконалішим".

Так бачить свою професію Вячеслав, який має понад 20 років досвіду роботи в будівництві різного ступеню складності та вважає, що бути кваліфікованим будівельником означає бути справжнім віртуозом своєї справи.

Своєю високою кваліфікацією Вячеслав завдячує Київському будівельному технікуму, Київському національному університету будівництва і архітектури, а також щоденній роботі, що спонукає його до постійного вдосконалення наявних вмінь та знань.

При цьому у вільний від роботи час він із задоволенням рибалить, грає в футбол, а також може провести професійний майстер-клас із підводного полювання.

Юрій Момот
Головний інженер

Юрій бачить глобальну місію у створенні проектів, які покращують життя людей. «Ми проектуємо і будуємо не просто об'єкти.Ми будуємо нові умови для розвитку: життя, бізнесу, економіки в цілому. І моє завдання як головного інженера у цьому процесі — забезпечити найкращі умови розвитку для кожного учасника всередині нашої команди. Коли кожен працює з натхненням і знанням своєї справи, колективні зусилля приносять надзвичайні результати».

Юрій здобув вищу освіту в Київському національному університеті будівництва й архітектури (КНУБА) за спеціальністю«промислове і цивільне будівництво». Трудовий стаж на посаді інженера в галузі будівництва: 13 років.

Серед улюблених занять у вільний час, Юрій віддає перевагу грі в футбол. А натхнення для створення нових проектів знаходить у туристичних мандрівках по всьому світу.