Роль групи компаній «Smile Development» у формуванні місії та філософії ЖК "Оптимісто"
15.04.2019
Про особливості житлового комплексу «Оптимісто», а також роль групи компаній «Smile Development» у формуванні місії та філософії ЖК в ході прес-конференції розповіли засновник групи та топ-менеджмент.

Засновник ЖК «Smile Development» Андрій Журжій розповів про етапи формування бізнесу. Він підкреслив, що за 2 роки групою було побудовано і введено в експлуатацію 9 комерційних об'єктів. Уже в цьому році планується здача в експлуатацію ще десяти об'єктів. Довгострокова мета компанії: за наступних 5 років досягнути показника здачі в експлуатацію до 100 комерційних об'єктів на рік.

Засновник компанії зазначив, що рішення розширити сферу діяльності й зайнятися житловим будівництвом було логічним і органічним для компанії.

При цьому важливою особливістю є той факт, що група здійснює весь цикл будівельних робіт: від вибору ділянки, отримання погоджувальної документації та розробки проекту до будівельної реалізації проекту. «Ми забезпечуємо весь цикл створення об'єкта та не залежимо від субпідрядних організацій. Компанія в стані як фінансово, так і за рахунок людського потенціалу реалізувати об'єкт будь-якої складності. Це дозволяє нам встановлювати хороші темпи будівництва», — підкреслив Андрій Журжій.

Він також додав, що «Smile Development» є підрозділом фінансової групи «Інвестиційні партнери», що управляє портфелем вартістю в 17 млрд гривень, що дає можливість забезпечувати будівництво незалежно від продажів.

У свою чергу, керівник відділу продажів ЖК «Оптимісто» Ольга Щербакова розповіла про особливості комплексу. За її словами, ЖК знаходиться всього в 3-х кілометрах від метро «Теремки». При цьому територія комплексу закрита від сторонніх відвідувачів, а вхід здійснюється завдяки картковій системі. «І все це за доступною ціною — від 11500 грн / м.кв». — підкреслила Ольга.

Продажі від 1 до 4-кімнатних квартир стартують з 2 квітня. Забудовник обіцяє, що крім продажу типових квадратних метрів, потенційним покупцям будуть запропоновані й дизайнерські рішення. Ще однією особливістю комплексу є наявність дворівневих квартир.

«Особливістю комплексу, — додала керівник служби замовника Юлія Носенко, — є наявність індивідуального опалення. У кожній квартирі буде встановлено двоконтурні котли потужністю 24 кВт, які забезпечать і тепло, і гаряче водопостачання ». Це, зазначила вона, позитивно відзначиться на вартості послуг ЖКГ.

Крім того, в будинках ЖК «Оптимісто» передбачені комфортні й просторі ліфти з сучасною системою управління. А на перших поверхах кожного будинку будуть встановлені громадські вбиральні, що особливо зручно для мам з дітьми та відвідувачів комплексу.

Також Юлія розповіла, що для дітей різних вікових груп всередині комплексу існує продумана інфраструктура. Це і власний садок, і бігові доріжки по всьому периметру ЖК, і дитячі, спортивні майданчики з урахуванням інтересів дітей різного віку. Для батьків наявність такої інфраструктури також є перевагою, оскільки діти завжди будуть перебувати на безпечній території в зоні досяжності.

«Я несу персональну відповідальність за те, що ці об'єкти будуть побудовані й передані покупцям. Знаючи фінансові можливості компанії, я впевнений в тому, що нічим не ризикую», — підсумував засновник групи Андрій Журжій.

«Моя гарантія підкріплюється документом, який має реальну юридичну силу. Я особисто підписую гарантію виконання обіцяних зобов'язань з кожним покупцем квартири ЖК «Оптимісто». Це те, що у нас в компанії називається «гарантія від власника»». — додав Андрій Журжій.