Вітаємо керівників проєктів з успішним проходженням курсу у PRO PM
06.07.2019
Отримувати нові знання та вдосконалювати свої професійні навички — саме під таким гаслом пройшли останні 6 місяців для наших керівників проектів. З січня по червень цього року Оксана Гуцал, Валентина Шатило, Ірина Ломпас та Олена Луценко проходили курс «Керівник будівельних проектів» у школі PRO PM Construction. Приєднався до них Микита Кононихін — він відвідував курс «Адміністратор будівельних проектів» та отримав диплом з відзнакою.

Вже сьогодні можемо привітати наших колег з успішним закінченням школи та розповісти, чого саме вдалося навчитися за цей період.

Одна з переваг школи PRO PM Construction — у її комплексному підході до викладання матеріалу. Вона дає не тільки теоретичну базу для своїх студентів, а й дозволяє вдосконалювати їхні професійні скілли завдяки постійній практиці та взаємодії з експертами в управлінні проектами.

Пріоритетним напрямком курсу стало вивчення програмних продуктів Microsoft Project + Office 365. Вони давно довели свою ефективність у будівельній сфері та дозволяють автоматизувати більшість бізнес-процесів в управлінні проектами. Smile Development завжди тримає руку на пульсі нових технологій, тож оволодіння такими навичками — ще один профіт для наших об'єктів.

Звичайно, керівник проєкту має бути гуру тайм-менеджменту та чітко слідувати всім дедлайнам на майданчику, тому частина курсу була націлена саме на управління термінами та бюджетами об'єкту.

Управління проектами у Smile Development — це завжди комплексний підхід до будівництва об'єктів та взаємодія зі всіма сторонами, задіяними у їхній реалізації. Курси від PRO PM Construction стали чудовим джерелом нових знань і провідних методик, які використовуються у всьому світі. За півроку наші керівники проектів пройшли досить насичену програму: 4 навчальних модуля, 128 годин навчання, близько 20 практичних курсів, 4 майстер-класи та 15 викладачів, кожен з яких поділився своїми інсайтами з проджект-менеджменту.

Пишаємося своєю командою!
Smile Development